Jeśli chcesz poznać Power BI - clever START
Gotowy, skuteczny raport Power BI w 7 dni

Jeżeli zastanawiasz się nad wdrożeniem Power BI w Twojej organizacji ale nadal nie masz pewności czy i jak może to usprawnić jej działanie.

clever START to specjalny projekt dzięki któremu doprecyzujesz wymagania raportowania w Twojej organizacji na działającym, stworzonym na podstawie Twoich danych raporcie.
Poznasz technologię, możliwości oraz potencjał szytego na miarę wdrożenia. Już w 7 dni otrzymasz gotowy raport Power BI przygotowany w oparciu o Twoje dane i pokazujący Ci wiedzę, którą już posiadasz w całkowicie nowy, interaktywny sposób.
Gwarantujemy, że już nie wrócisz do zwykłych tabelek w Excelu a w kalendarzu pojawi się dużo więcej wolnego miejsca, które dotychczas zajmowało ręczne przygotowywanie raportów.

Raport Power BI

7 dni do startu

Dokładnie tyle potrzebujemy, aby stworzyć na podstawie Twoich źródeł danych gotowy raport Power BI - Proof of Concept dzięki któremu podejmiesz decyzję czy wdrożenie Power BI faktycznie niesie korzyści dla Ciebie i Twojej organizacji.

Dokładnie poznasz cały proces i sposób naszej pracy w maksymalnie krótkim czasie i przy minimalnym zaangażowaniu zasobów.

w pakiecie:
Analiza potrzeb i możliwości
Przede wszystkim ustalimy wspólnie w jaki sposób możemy maksymalnie pomóc w zarządzaniu Twoją organizacją.
Szczegółowy plan wdrożenia
Szczegółowy plan wdrożenia
Otrzymasz od nas gotową mapę dalszych działań. Co będziemy mogli dla
Działający raport - prototyp
Działający raport - prototyp
Wynikiem naszej tygodniowej pracy będzie w pełni funkcjonalny raport, który może stać się podstawą do dalszej rozbudowy i rozszerzania o kolejne moduły.
Nasza wiedza w Twoich rękach
Nawet najlepsze na świecie narzędzie nie jest warte nic bez umiejętności jego obsługi. Dlatego w parze z każdym stworzonym przez nas raportem idzie szkolenie, podczas którego dowiesz się jak wyciągnąć najwięcej z używania zaproponowanego przez nas rozwiązania.

Raport Power BI w trzech krokach

Krok 1

Opowiedz nam o sobie

Co jest dla Ciebie i Twojej organizacji najważniejsze? Co najbardziej wpływa na podejmowane przez Ciebie decyzje? W jaki sposób zmiana pomoże Ci w Twoich codziennych obowiązkach?

Powiedz nam o Twoich celach a resztę zostaw nam.

Krok 2

Pokaż nam swoje dane

Z jakiego oprogramowania korzystasz, w jaki sposób je przechowujesz i nimi zarządzasz. Dzięki temu będziemy mogli przygotować optymalny model na bazie którego zbudujemy raport idealnie spełniający Twoje wymagania.

Krok 3

Poznaj efekt naszej pracy!

Otrzymasz gotowy do natychmiastowego użytku raport dzięki któremu podjęcie decyzji o dalszej współpracy stanie się jeszcze łatwiejsze.

Dodatkowo przeprowadzimy sesję szkoleniową podczas której powiemy Ci jak w 100% wykorzystać potencjał Power BI.